YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tren üzerinden böyle geçti
İnsanın kanını donduran görüntüler İstanbul ve İngiltere'den...Gençler adeta ölümle dans ediyor. Metronun ve trenin raylara yatan gençlerin üzerinden son sürat geçişi kameralara işte böyle yansıdı.
Tren üzerinden böyle geçti
24 Ocak 2011 / 11:44 Güncelleme: 24 Ocak 2011 / 12:03

İngiltere'de bir kişi akıllara durgunluk veren bir çılgınlık yaptı. Raylara yatan genç trenin üzerinden geçtiği anı kamerayla böyle kaydetti. 20 saniye süren geçişin öncesinde raylara adeta yapışan gencin korkusu ve trenin üzerinden geçişi kameraya böyle yansıdı. Tren geçtikten sonra üzerini kontrol eden genç daha sonra hızla uzaklaştı. 

Bu görüntüler akıllara İstanbul'da bir gencin, hayatın monotonluğundan sıkıldığı gerekçesiyle yaptığı çılgın denemeyi getirdi. Elindeki cep telefonunun videosunu açarak Bayrampaşa metro istasyonuna yakın bir noktada rayların üzerine yatan genç, hayatı çok sevdiğini belirtirken, bir yandan da metronun gelişini bekledi. Süratle gelen metronun üzerinden geçtiği çılgın genç, tehlikeli gösteriyi şans eseri yara almadan atlatmıştı.

Bir anlık hatasını canıyla ödeyeceğini bile bile kararından vazgeçmeyen genç, her gün işe gidip gelirken kullandığı metro istasyonuna bu kez farklı düşüncelerle geldi. Havanın kararmasıyla birlikte Bayrampaşa Metro İstasyonu'na yakın bir noktada rayların üzerine yatan genç, cep telefonunun kamerasını açarak yaşadığı anları saniye saniye kaydetti.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler