YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Trabzon'da korkunç cinayet...
Trabzon'da korkunç cinayet...
14 Aralık 2011 11:10
Trabzon'da, üç çocuk annesi, birlikte yaşadığı kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü...

Yenicuma Mahallesi'ndeki evlerinde gece yarısı Hacer T. (31) ile birlikte yaşadığı A.Ş. arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine A.Ş, Hacer T'yi bıçakla göğüs ve sırtından yaraladı, ardından da boğazını kesti.

Daha sonra Taksim Polis Merkezine giderek teslim olan A.Ş, ifadesinde, Hacer T'nin cep telefonuna cinsel içerikli mesajlar geldiğini gördüğünü, son zamanlarda kendisini sürekli terslediğini, sinirlerine hakim olamayıp cinayeti işlediğini söylediği öğrenildi.

Gözaltına alınan A.Ş'nin üzerinden cinayette kullanıldığı belirtilen bıçakla bir kuru sıkı tabanca çıktı.

Bu arada, Hacer T'nin eski eşinden 3 çocuğu olduğu, 16 yaşındaki oğlunun Rize'de babaannesiyle kaldığı, 10 yaşındaki kızı ve 5 yaşındaki diğer oğlunun ise cinayet sırasında evde bulunduğu öğrenildi.

Cinayetin ardından çocukların ağlamasından rahatsız olan komşuların polise haber verdiği, bu çocukların eve giden polis ekiplerince alındığı belirtildi.

Hacer T'nin cesedi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (AA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler