YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Trabzon'da film gibi kovalamaca kamerada!
Trabzon'da film gibi kovalamaca kamerada!
16 Mayıs 2013 19:20
Trabzon'da gümrük kaçağı sigara uygulamasına yönelik olarak denetleme yapan polis ekipleri film gibi bir kovalamaca ile kaçakları yakalamayı başardı.

Aracın üzerine çıkarak aracı durdurmaya çalışan polis memurunun görüntüsü mobese kameralarına yansıdı. 

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Bölge Trafik önünde içersinde R.K ve Ç.K bulunduğu şüphelilere ait aracı durdurmak istedi.

Bu sırada durmayan otomobilin  üzerine atlayan polis memuru S.T. aracın motor kaputu üzerine atlayarak otomobili durdurmak isteken ölüm tehlikesi yaşadı. Daha sonra aracın üzerinden yere düşen  düşen polis  memuru yerden kalkarak başka bir araca binerek şüphelililerin peşine düştü.

Aracın kaçışı sırasında olay yerinde bulunan Bölge Trafik Şube Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru aracın durması havaya ateş açtığı gözlenirken araç yine durmayıp yoluna devam etti.

Daha sonra "Dur" ihtarına uymayarak yoluna devam eden aracın sol arka lastiğine ateş edilirken araç buna rağmen  patlak lastikle bir müddet yoluna devam ederken  Söğütlü Beldesi civarında durduruldu.  Aracı kullanan  sürücü R.K kelepçe takılarak etkisiz hale getirilirken  araçta yapılan aramada 8 bin 360 adet gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler