YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tostunu beklerken ölüm geldi
Tostunu beklerken ölüm geldi
01 Ekim 2010 09:45
İstanbul Güngören'de ilköğretim okulunun kantininde korkunç bir olay yaşandı. Mustafa adlı öğrenci kantinde tost sırası beklerken arkadaşıyla tartıştı. Aldığı yumruk darbesiyle düşen ve başını beton zemine çarpan Mustafa hayatını kaybetti.

Güngören Lütfi Kırdar İlköğretim Okulu kantininde tost sırasında bekleyen iki öğrenci arasında çıkan kavga ölümle sonuçlandı.

8. sınıf öğrencisi Mustafa Kutlar (14), tost sırasında beklerken tartıştığı sınıf arkadaşı Şehmuz K.'nın (14) yumruğuyla yere düşerek başını beton zemine çaptı. Mustafa, kaldırıldığı hastanede can verdi.

Olay dün saat 11.00'de meydana geldi. İyi arkadaş oldukları öğrenilen Şehmuz K., tartıştığı Mustafa'nın boynuna yumruk attı. Aldığı darbeyle dengesini kaybederek arkasındaki basamaktan düşen Mustafa, başını betona çarparak ağır yaralandı. Hemen Özel Hizmet Hastanesi'ne kaldırılan öğrenci, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acı haber üzerine gözyaşlarına boğulan iki öğrencinin arkadaşları, şöyle konuştu: "İkisi iyi arkadaştı. Okul sonrasında bile birlikte gezerlerdi. Bu olaya çok üzüldük ama bunun bir kaza olduğunu düşünüyoruz." Bu arada Olaydan sonra gözaltına alınan Şehmuz K. ise Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Şehmuz'un, bugün savcılığa çıkarılacağı bildirildi.

Zaman

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler