YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tırnakçı dede yakalandı!
65 yaşındaki dede, bir markette tırnakçılık yaparken yakalandı... 2 gün üst üste aynı merkette tırnekçılık yapmaya çalışan hırsız ikinci gün yakayı ele verdi...
Tırnakçı dede yakalandı!
28 Haziran 2010 / 14:25 Güncelleme: 28 Haziran 2010 / 14:53

Bayrampaşa'da bir marketten "tırnakçılık" yöntemiyle hırsızlık yapan 65 yaşındaki dede, güvenlik kamerasına yakalandı. Edinilen bilgilere göre Bayrampaşa'da Ahmet Yılmaz'a ait markete gelen 65 yaşındaki hırsız, kasada bulunan Esma Yılmaz'a para bozdurmak istediğini söyledi.

Esma Yılmaz para bozarken el çabukluğu ile verdiği parayı cebine geri koyan hırsız dede, işyeri sahibi Ahmet Yılmaz'ın dikkati sonucunda yakalandı. Aynı oyunu ikinci gün tekrar etmek istediğinde Ahmet Yılmaz'a yakalanan tırnakçı dede polise teslim edildi.

Eşinin şüphesi üzerine güvenlik kamerasını incelediğini ve hırsızı teşhis ettiğini söyleyen Ahmet Yılmaz, "Ertesi gün tekrar dükkana gelince ben güvenlik kamerasından incelediğim için adamı tanıdım. Oyunu bu sefer bana yaptı. Numarayı yemiş gibi yaptım. Daha sonra adam çıkarken kapıyı kapattım ve polise haber verdim. Bu şahıs daha sonra parayı tezgah altına atarak yaptığını inkar etti. Benim amacım başka arkadaşlar bu oyuna gelmesin" dedi. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler