YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
THY hostesi kendini astı
THY hostesi kendini astı
07 Temmuz 2010 09:26
THY'de çalışan hostes, oturduğu evin balkonundaki parmaklıklara bağladığı çarşafla kendisini asarak canına kıydı.

Türk Hava Yolları'nda (THY) kabin memuru olarak çalışan Ece Ezgi Ün (21), oturduğu evin balkonundaki demir parmaklılara bağladığı çarşafla kendisini asarak intihar etti. İlaç içtiği ve çok miktarda alkol aldığı öğrenilen genç kızın, sevdiği adama not bıraktığı öğrenildi.

Aşık olduğu Murat Kara'dan karşılık alamayan 21 yaşındaki genç kız, Halkalı Atakent Mahallesi 3. Etap A-21 Blok 25 numaralı, oturduğu evin balkonun demir parmaklıklarına çarşaf bağladı. Alkolün yanı sıra çok miktarda hap da içen genç kız, çarşafı boynuna doladıktan sonra kendini astı. Balkonda genç kızın asılı bedenini gören çevre sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kızın asılı hali çevre sakinleri tarafından saniye saniye görüntülendi. Evden içeri girmeye çalışan polis ekipleri, Ün'ün kapının önüne dayadığı eşyalar nedeniyle içeri girmekte zorlandı. Ün'ün cesedi, olay yerine çağrılan itfaiyenin merdiveni yardımıyla yukarı çıkılarak, kaldırıldı. Evin içinde incelemelerde bulunan polis ekipleri doğalgazın da açık bırakıldığını tespit etti.

Kızın cesedinin başında sevgilisine atfen yazılmış bir mektup buldu. Mektupta, "Herkesten özür dilerim. Murat ben seni hep sevdim. Zamanla beni unutacağından eminim. Ama ben seni unutmayacağım" yazılı olduğu öğrenildi. Genç kızın komşusu İhsan Aşılıpınar, Ün'ün 2-3 ay gibi bir süre önce apartmanlarına taşındığını söyledi. Kızın intihar etmeden önce alkol ile hap aldığını ve doğalgazı açtığını ifade eden Aşılıpınar, 21 yaşındaki kızın THY'de hosteslik yaptığını dile getirdi.

Kızın cesedi gerekli incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polisin konuyla ilgili geniş çapta soruşturma başlattığı öğrenildi.
Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler