YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terkedilen sevgili öyle bir intikam aldı ki!
Terkedilen sevgili öyle bir intikam aldı ki!
28 Mart 2013 19:30
Antalya’da yaşlı çifti evlerinde elektro şok cihazıyla etkisiz hale getirip bıçak tehdidiyle para ve ziynet eşyalarını gasp eden 4 kişi yakalandı. Olay, şüphelilerden birinin ayrıldığı sevgilisinin polise ihbarda bulunması ile ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, 11 Ocak tarihinde Döşemealtı İlçesi Yeniköy Mahallesi’nde Durmuş Ali Ton ve eşi Döndü Ton uyumaya hazırlandıkları sırada kapıları çalındı. Yaşlı adam kapıyı açınca içeri giren kişiler yaşlı karı kocayı elektro şok cihazıyla etkisiz hale getirip gasp etti. Şüpheliler evde bulunan 2 bilezik ve 350 TL parayı alarak kayıplara karıştı. Antalya polisi olayla ilgili soruşturma başlatırken yüzleri siyah kaşkol ile kapalı olan zanlıların kimliklerini tespit etmeye çalıştı.
 
Polisin soruşturması sürerken Antalya Emniyeti'ne gelen bir ihbar telefonu polisi alarma geçirdi. Polis merkezine giden ve ismi açıklanmayan bir kadın,  28 yaşındaki B.B ile bir süredir sevgili olduklarını ve kendisini terk ettiğini anlattı. Genç kadın B.B'nin akrabaları olan A.İ, oğlu İ.İ ve yeğeni R.İ ile birlikte Döşemealtı ilçesinde gasp olayını gerçekleştirdiklerini söyleyerek ihbarcı oldu.
 
Polis yaptığı çalışmada B.B’yi şehir dışına çıkacağı sırada gözaltına alırken, zanlı ifadesinde suçu itiraf etti. B.B, “R.İ, Döşemealtı ilçesinde gasp ettiğimiz yaşlı çiftin komşusu. R.İ, amcası A.İ’yi arayıp komşularının bir arsa sattığını ve ellerinde yüklü miktarda parası olduğunu ve kimsesinin olmadığını söyledi. Bunun üzerine akrabam A.İ oğlu İ.İ ile birlikte R.İ’nin bize gösterdiği adrese gittik. Bilezik ve az bir miktar para çıktı onları alıp kaçtık” dedi.
 
Polis A.İ, oğlu İ.İ ve yeğeni R.İ’yi gözaltına aldı. Şüpheliler sorgularının ardından adliyeye sevk edildiler.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler