YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TEM'de kaza: 3'ü polis 4 yaralı
TEM'de kaza: 3'ü polis 4 yaralı
12 Aralık 2011 08:31
Kocaeli'de devriye görevi yaşan trafik ekiplerine arkadan kamyon çarptı. Kaza yapan araçlara bir başka tır çarptı. 3 aracın karıştığı kazada 3'ü polis 4 kişi yaralandı.

Kocaeli'de Tem Otoyolunda devriye görevi yapan trafik polislerinin aracının karıştığı kazada 3'ü  polis 4 kişi yaralandı.

Kaza Tem Otoyolu İstanbul istakameti Alikahya mevkiinde meydana geldi. Bölge Trafik Müdürlüğünde görevli ekip otosuna konteynır taşıyan bir kamyon arkadan çarptı. Kaza yapan araçlara bir başka Tır daha çarptı. Kazada ekip otosunda bulunan 3 polis ile Tır sürücüsü yaralandı. Yaralı polislerden ikisi Koaceli Üniversite Tıp Fakültesine diğer yaralı polis ise Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralı Tır sürücüsü Seka Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kazayı duyan çok sayıda polis ekibi olay yerine gitti.

Polisler gazetecilerin görüntü almasına izin vermezken kaza nedeniyle Tem Otoyolunda İstanbul istikametine tarfik bir süre tek şeritten verildi.Kazayı duyan polislerin mesai arkadaşları hastanelere koştu. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler