YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tekme tokat park kavgası kamerada!
Tekme tokat park kavgası kamerada!
15 Temmuz 2013 18:49
Tokat’ın Reşadiye İlçesinde bir dinlenme tesisinde park yüzünden çıkan kavgada tekme tokat dövülen görevlinin görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre; Tokat’ın Reşadiye ilçesinden geçmekte olan D-100 karayolu üzerinde bulunan bir dinleme tesisindeki market önüne sahur vakti park edilen otomobil nedeniyle tartışma çıktı. Dinleme tesisi çalışanlarından İkra D.'nin (21) aracın başka yere park edilmesi için otomobildeki şahısları uyarması sonucu çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Tesiste bulunan vatandaşlar araya girerek kavgayı ayırmaya çalışırken, olay yerinden uzaklaşan şahıslar ihbar edilmesi sonucu Erbaa ilçesinde polis tarafından gözaltına alındı. Reşadiye ilçesine getirilerek ifadeleri alınan C.S. ve H.S isimli şahıslar işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Şahısların bir yakınlarının cenazesinden İstanbul’a dönüş yaptıkları öğrenildi.
 
Darp edilen görevli İkra Demirci’nin babası ve işletme sahibi Mustafa Demirci ise yaşadığı üzüntüyü dile getirerek, “Tanıdıklar gece oğlumu hastaneye götürmüşler ve tedavisini yaptırmışlar. Şu anda kendisi dinleniyor. Mübarek Ramazan ayında yapılacak iş mi bu ? Ayıptır, burada otomobilden inenler oğlumu darp ettiler. Sahur vakti o esnada tesislerde yaklaşık 400-500 kişi vardı. Gerçekten çok çirkin ve üzücü bir durum” diye konuştu. Tekme tokatlı kavga güvenlik kameralarına yansıdı.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler