YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TEKEL bayisine silahlı baskın
TEKEL bayisine silahlı baskın
13 Mart 2010 13:38
Ankara'da silahlı üç kişinin saldırıda bulunduğu TEKEL bayisinde 3 kişi yaralandı...

Başkent'te 3 kişi Turgut Özal Bulvarı İskitler İtfaiye Daire Başkanlığı karşısında bulunan LPG istasyonu içerisindeki bayiye bilinmeyen bir nedenle silahlı saldırıda bulundu. Gece 03.00 sıralarında meydana gelen olayda bir kişi silahla, diğer iki şahıs ise başlarına aldıkları darbe sonucu yaralandı. Olay sonrası saldırıda bulunan iki şahıs olay yerinden kaçarken bir kişi ise polis tarafından yakalandı. Şahsın yakalanmasının ardından işyeri sahibinin bir yakını, yakalanan kişiye saldırmak istedi. Ancak polis buna engel oldu.

İş yeri sahibinin oğlu olduğu öğrenilen şahsın olay yerinde polise verdiği bilgide, ani şekilde iş yerine gelen şahıslarını babasının başına silahla vurduğunu daha sonra saldırganlarla boğuşma yaşandığını ve ellerinden silahı aldığını söyledi.

Kasık bölgesinden aldığı tek kurşunla ağır yaralanan şahıs, olay yerine gelen 112 acil servisi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Aldıkları darp sorucu yaralanan diğer iki şahıs ise bir başka ambulansla hastaneye sevk edildi.

İş yeri sahibinin emekli polis memuru olduğu öğrenildi. Saldırının ise neden kaynaklandığı tespit edilemedi. Olay sonrası Şahin marka araçla olay yerinden kaçtığı belirlenen iki kişinin ise yakalanması için çalışma başlatıldı.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler