YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taksim'de müdahaleler sırasında yangın çıktı
Taksim Gezi Parkı’ndaki olaylar yeniden başladı. Yeniden toplanan göstericilere polis müdahale ederken, olaylar sırasında Maçka Parkı’nda yangın çıktı.
Taksim'de müdahaleler sırasında yangın çıktı
31 Mayıs 2013 / 11:10 Güncelleme: 31 Mayıs 2013 / 11:14

Gezi Parkı’nda nöbet tutan göstericilere polisin yaptığı müdahalenin ardından saat 10.00’dan itibaren çok sayıda kişi Divan Kavşağı’nda toplanmaya başladı. CHP milletvekilleri de eylemcilere destek verdi.

Eylemciler Gezi Parkı’na doğru hareket etmeye başlayınca polis müdahale etti. Polisin biber gazı ve tazyikli suyla müdahale ettiği eylemciler kaçışmaya başladı. Bazı eylemcilerin polisten kaçarken park halindeki bir TIR’ın altından geçmeye çalıştığı görüldü. Olaylar sırasında polisin attığı bir gaz bombası, yoldan geçen bir aracın camından içeri girdi. Aracının içinde gazdan etkilenen sürücü hemen dışarı çıktı. Olaylar devam ederken Maçka Parkı’ndan dumanlar yükseldiği görüldü. Çalılıklardan alevler yükselirken, polis ekipleri TOMA aracıyla yangına müdahale etti.

12:00
 // Biraz abartılmadı mı?
Avm lerden ve ağaç düşmanlarından elbette kimse hoşlanmaz. Fakat bu gösterilerin abartılarak şova dönüşmesi söz konusu....
31 Mayıs 2013 12:00
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler