YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tacizci sert kayaya tosladı
Kayseri'de genç kıza tacizde bulunmak isteyen kimliği belirsiz kişi neye uğradığını şaşırdı. Apartmandan hızla uzaklaşan genç izini kaybettirdi.
Tacizci sert kayaya tosladı
18 Mayıs 2010 / 15:46 Güncelleme: 18 Mayıs 2010 / 15:56

Kayseri'de kimliği belirsiz bir şahıs, üniversite öğrencisi genç kızı asansörde taciz etmek istedi. Taciz etmeye çalıştığı kız sert bir şekilde karşılık verince sapık, çareyi kaçmakta bulurken görüntüler bina kameralarına yansıdı.  

Edinilen bilgiye göre, Talas ilçesinde gerçekleşen olayda 21 yaşında Erciyes Üniversitesi'nde ikinci öğretim öğrencisi K.Ö okuldan ayrılarak evine gitti. Saat 23.00 sıralarında yaşadığı binanın önüne gelen K.Ö zile bastığı sırada yanına aynı yaşlarda üniversite öğrencisi olduğu tahmin edilen başka bir genç yaklaştı. Kapının açılmasıyla birlikte binaya giren ikili asansör beklemeye koyuldu.

Asansörün gelmesiyle birlikte içeriye giren K.Ö ve kimliği belirsiz şahıs birkaç saniye içinde hışımla dışarı fırladı. Gördüğü sert tepki karşısında hızla kaçan şahıs ve peşindeki K.Ö bir süre arbede yaşadı. Bina girişinde ve çıkışında kovalamaca yaşayan ikili daha sonra gözden kayboldu.Olayın ardından başlatılan soruşturma sürerken, K.Ö'nün olayın ardından ikamet adresini değiştirdiği bildirildi.
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler