YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tacizci böyle özür diledi!
Taksim'de taciz bu kez cezasız kalmadı... 2 İngiliz turist kızı taciz eden genç kıskıvrak yakalandı.. Yarımyamalak ingilizcesiyle turistlerden özür dilemeye kalktı. Ancak ne turist kızlar ne de polis genci bırakmadı...
Tacizci böyle özür diledi!
12 Haziran 2010 / 12:24 Güncelleme: 12 Haziran 2010 / 12:26

Özellikle yılbaşı geceleri tursitlere tacizlerle gündeme gelen Taksim'de yine bir taciz vakası yaşandı... Ancak bu kez olay diğerlerinden farklıydı. Çünkü 2 turist kızı taciz eden genç polis tarafından yakalandı. 18 yaşındaki genç çat pat ingilizcesiyle turistlerden yalvarır şekilde özür diledi ama bu onun gözaltına alınmasına engel olmadı...

OLAY ŞÖYLE GELİŞTİ

Olay dün akşam saatlerinde meydana geldi. Taksim Atatürk Anı çevresindeki yeşil alanda oturan İngiltere vatandaşı iki kadın turist, yoldan geçen Tolga Ö.'nün(18) tacizine uğradı. Yanlarına gittiği turistleri önce sözle taciz eden genç, daha sonra tacizine elle devam etti.

Uğradığı tacizin şokuyla bağırmaya başlayan İngiliz turist, çevredeki vatandaşlardan da yardım istedi. Taciz karşısında şok olan İngiliz turistler, önce çevreden yardım istedi, ardından cep telefonuyla olayı yakınlarına anlattı. Yakalanacağını anlayan tacizci ise yaya olarak kaçmaya başladı. Bu sırada caddeden geçen trafik ekipleri, vatandaşlarında uyarısıyla genci kıskıvrak yakaladı. Polis aracına bindirilen genç, daha sonra olay yerindeki İngiliz turistlerin yanına götürüldü.

Tacizci genç, trafik ekipleri tarafından asayiş ekiplerine teslim edilmesi için araçtan indirildi. Bu sırada taciz ettiği sarı saçlı turiste yönelen genç, yarım İngilizcesiyle; 'lütfen beni affet' dedi. Tacize uğrayan turistin başını sallayarak reddettiği genç, bu kez herkesi şaşırtan bir davranış sergiledi. Çevredeki vatandaşların ve polisin şaşkın bakışları arasında ellerini birleştirip dizleri üzerine çöken genç, İngilizce'de 'lütfen' anlamına gelen 'please' diyerek son bir kez daha af diledi. Yine reddedilen tacizci, ekip otomobiline, mağdur turistler ise diğer araca bindirilerek Taksim Polis Merkezi'ne götürdü.
Olaya tanık olan bazı vatandaşlar, "Geldi ve kadının göğüslerini sıktı daha sonra kaçtı. Arabadan indirin de herkese rezil olsun" diyerek olaya tepki gösterdiler. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler