YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Su uyur hırsız uyumaz!
Benzin istasyonunda çalışan güvenlik görevlisi uykuya teslim olunca, hırsızlar 4 dakikada marketi soyup kaçtılar
Su uyur hırsız uyumaz!
10 Şubat 2010 / 16:12 Güncelleme: 10 Şubat 2010 / 16:22

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde Akaryakıt İstasyonunda çalışan görevlinin uyumasından yararlanan hırsızlar istasyona ait marketi soydu.  

Alınan bilgiye göre olay, Akyazı İlçesi'nin Kuzuluk Mahallesi'nde meydana geldi. Bir gecede akaryakıt istasyonlarına ait 3 markete girip yaklaşık 10 bin TL değerinde sigara ve bozuk para çalan hırsızlar, ortadan kayboldu. En son başka bir akaryakıt istasyonuna gelen hırsızlar burada bulunan marketi de soyduktan sonra kaçtı.

Olaydan sonra harekete geçen jandarma, Kuzuluk Mahallesi'nde art arda meydana gelen soygunların ardından akaryakıt istasyonunun güvenlik kamera kayıtlarını inceledi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, otomobille istasyona gelen ve yüzlerini atkılarla kapatan 3 kişi, yazıhanede uyuyan görevlinin yanından geçerek 4 dakika içinde marketteki sigara ve kasadaki paraları alıp kaçtıkları ortaya çıktı.  

Araştırmalarını derinleştiren jandarma ekipleri TEM otoyolu turnikelerinin kamera kayıtlarını araştırdı. Otomobille ilçeye gelen hırsızların kullandığı aracın plakası tespit edilmesine rağmen plaka çalıntı çıktı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler