YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Su kuyusu 2 can aldı
Su kuyusu 2 can aldı
25 Nisan 2010 23:10
Bolu'da, su kuyusunda temizlik yapmak isterken gazdan etkilenen 2 kişi yaşamını yitirdi.

Bolu'nun Gerede ilçesinde, su kuyusunda temizlik yapmak isterken gazdan etkilenen ve kuyudan çıkarılan kişilerden biri olay yerinde, diğeri kaldırıldığı hastanede öldü.

İhbar üzerine olay yerine gelen Gerede Belediyesi itfaiye ekiplerince başlatılan kurtarma çalışması sonucu kuyudan çıkarılan İsmail Yalçın olay yerinde, Yunus Işık kaldırıldığı Gerede Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Gazdan etkilenen itfaiye erleri ile İbrahim Yalçın, Mustafa Işık ve İbrahim Işık, Gerede Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan İbrahim Yalçın, Bolu Köroğlu Devlet Hastanesine sevk edilirken, diğerleri taburcu edildi.

Bolu'nun Gerede ilçesi Yeşilvadi köyünde Mustafa Işık (60), oğulları İbrahim (45) ve Yunus Işık (32) ile birlikte tarlalarında bulunan su kuyusunu temizlemek için çalışmaya başlamıştı. Kuyunun içine giren Mustafa Işık ve oğlu İbrahim Işık, uzun süre kuyudan çıkmayınca Yunus Işık da kuyuya girmişti.

Bir süre sonra kuyunun yanına gelen İsmail ve İbrahim Yalçın da etrafta kimseyi göremeyince kuyuya inmiş, köy halkının ihbarı üzerine olay yerine Gerede İtfaiyesi ekipleri gelmişti.

Kurtarma çalışması başlatan ekipten 4 itfaiye eri de gazdan etkilenmişti.

Kuyunun uzun süredir kullanılmadığı öğrenildi. AA

habercilik
 // cengiz büke
inşallah olayları olduğu gibi doğru şekilde yazan haberci arkadaşlarımızda vardır...
27 Nisan 2010 14:21
doğru haber
 // cengiz büke
arkadaşın haberciliğine hayran oldum ne isimler doğru ne olay doğru ne kuyudan çıkartanlar doğru düpedüz kafasından uydurup yazdığı bir haber oyüzden tebrik ediyorum.bundan sonra okuduğum haberleri doğrumu diye daha fazla düşüneceğim...
27 Nisan 2010 14:19
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler