YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Soygun anı kamerada!
Soygun anı kamerada!
15 Nisan 2013 17:38
Samsun'da girdikleri büfeden içki çalıp parka içtikleri öğrenilen 4 kişi polisi önce iş yerinin güvenlik kamerasına ardından da polise yakalandı.

Olay, Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ü.Ç.'ye (31) ait büfeye geceleyin giren hırsızlar 2 bin lira değerinde içki ve sigara çaldılar. Aynı hırsızlar, V.Y.'ye (36) ait kuaför salonundan da 82 ekran LCD televizyon çaldılar.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri, iş yerlerinin güvenlik kameralarından yola çıkarak hırsızlık olayını C.Y.(19), K.D.(30), M.G.(19) ve H.K.'nin (22) gerçekleştirdiğini tespit etti. Olayla ilgili 4 genç yakalanarak gözaltına alındılar. çalıntı televizyon gençlerden birinin evinde ele geçti. Hırsızlık zanlılarının bazılarının soygun sırasında tanınmamak için kar maskesi taktıkları öğrenildi. H.K. ve M.G., suçlamaları kabul etmediler. C.Y. ve K.D. ise suçlarını itiraf ettiler.C.Y., büfeden çaldıkları içkileri bir parka için eğlendiklerini söyledi. Polisteki sorgulanmaları tamamlanan 4 kişi bugün çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi'ne gönderildiler.



İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler