YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sonunda bu da oldu!
Sonunda bu da oldu!
20 Ocak 2011 15:47
Antalya'da yaşanan olay "Türkiye'de her şey olur" dedirten türden...

Antalya'da, kiralanan vinçle çalınan 2,5 tonluk hurda trafo bir arazide bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Kepez ilçesi, Güneş Mahallesi'nde Mehmet Kahraman'a ait 2,5 ton ağırlığındaki trafo önceki gün gündüz saatlerinde vinç yardımı yardımı ile çalındı.

Görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda vince ulaşan polis ekipleri sürücü M.A'nın trafoyu Habipler Mahallesi'ndeki boş bir araziye bıraktığını belirledi.

Vinç sahibinin gösterdiği arazide bulunan trafo üzerinde polis ekipleri parmak izi incelemesinde bulundu. Bu sırada trafonun bulunduğu araziye gelen kimliği belirlenemeyen 3 kişi, polis ekiplerini görünce kaçmaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardından zanlılar, kayıplara karıştı.

Vinç sürücüsü M.A, zanlıların kendisine ''Organize Sanayi Bölgesi'nde fabrika kuracağız. Trafoyu o nedenle taşıyoruz'' dediğini belirterek, ''2 kişi trafonun taşınması gerektiğini söyledi. Gündüz saatlerinde bu kadar ağır bir trafonun çalınacağı hiç aklıma gelmedi. Bu nedenle şüphelenmedim'' dedi.

Trafo sahibi Mehmet Kahraman ise, trafoyu 2 ay önce 5 bin liraya satın aldığını belirterek, ''Gündüz saatlerinde evimin önünde duran 2,5 ton ağırlığındaki trafoyu hangi cesaretle çaldıklarını merak ediyorum'' dedi.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler