YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sokak ortasında şok görüntüler
Şehir eşkıyaları Kayseri caddelerinde yakalandı kameralara...Bir aracı durduran magandalar ön koltukta oturan kişinin elinden pompalı tüfeği alarak araçtakileri tekme tokat dövmeye başladı. Tam da o anda mobeseler yaşananları saniye saniye kaydetti.
Sokak ortasında şok görüntüler
28 Ocak 2012 / 19:53 Güncelleme: 28 Ocak 2012 / 20:11

Kayseri'de durdurulan araç içindeki kişinin pompalı tüfek ve tekme tokatlarla dövülme anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. 

Kocasinan ilçesi Sahabiye Mahallesi Ahmetpaşa Caddesi üzerinde meydana gelen olay, izleyenlere 'eşkıya şehre indi' yorumları yaptırıyor. 

Bir iş yeri güvenlik kamerası tarafında an be an kaydedilen görüntülerde pazartesi gecesi 00.30 sıralarında bir aracı durduran kişiler, önce ön koltuktaki şahsın elinden pompalı tüfeği aldı. Ardından aracın camını kırarak içindeki kişilere tekme yumruklarla saldırdı. 

Zaman zaman pompalı tüfek ve tabancayı araç sürücüsüne doğrultan kişiler, daha sonra olay yerinden kaçtı. Öldürülesiye dövülen sürücü de saldırganlar kaçmadan önce onların bir anlık dalgınlığından faydalanarak aracıyla kaçtı. 

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, güvenlik kamerası görüntülerinden teşhis ettiği şahısları arıyor.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler