YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sokak ortasında birbirlerini tokatladılar!
Sokak ortasında birbirlerini tokatladılar!
25 Haziran 2013 20:13
Adana'da sokak ortasında bir kadın ile erkek, aralarında çıkan tartışma sırasında sık sık birbirlerini tokatladı.

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Yüreğir ilçesine bağlı Sinanpaşa Mahallesi'nde D-400 karayolu üzerinde meydana geldi. Bir alışveriş merkezinden çıkan kimliklikleri öğrenilemeyen bir kadın ile erkek tartışmaya başladı.
 
Kadın biran önce erkeğin yanından uzaklaşmak isterken, erkek bir türlü kadının gitmesine izin vermedi. Alışveriş merkezinin önünde başlayan tartışma kadının erkeğin yanından uzaklaşmasıyla sokaklarda devam etti. Kadının yanına tekrar gelen erkek onu ikna etmeye çalıştı ancak kadın kararlı bir şekilde erkeğin yanından uzaklaştı.
 
Erkekte ısrarla kadının yanına tekrar gelince bu kez tartışma kavgaya dönüştü. Kadın sinirine hakim olamayarak erkeğe bir tokat attı. Erkek de bunun üzerine kadına tokat atıp boğazına sarıldı. Erkek bir süre kadını yine ikna etmeye çalışırken kadın erkeğe bir tokat daha atınca erkek kadına iki tokat birden attı. Kadın bu kez ağlamaya başladı. Daha sonra ise kadın erkeğin yanından uzaklaşmaya çalıştı, ancak erkek kadını tutarak gitmesini izin vermedi.
 
Bu arada kadın erkeğe bir tokat daha atınca erkek de kadına tokat atıp ellerini sıktı. Kadın bir fırsatını bulup erkeğin elinden kaçmak istedi ancak erkek hiçbir şey olmamış gibi kadının elinden tutup gitmek istedi. Çift, Seyhan Nehri üzerinde bulunan Girne Köprüsü'ne geldiklerinde kadın "Kendimi köprüden aşağı atarım gelirsen" diyerek erkeği tehdit etti. Bunun üzerine erkek kadının yanından uzaklaştı, kadın ise yolcu minibüsüne bindi. Sokak ortasında yaşanan tüm bu olaylara ise yoldan ve kaldırımdan geçen onlarca insan ise sadece seyirci oldu.İHA

Etiketler: , , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler