YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sokak köpekleri bebeği yedi
Bu kadar vicdansızlık olmaz.... 4 günlük bebeği çöpe attılar... Sokak köpekleri bebeği yedi...
Sokak köpekleri bebeği yedi
14 Ekim 2009 / 09:22 Güncelleme: 14 Ekim 2009 / 09:23

Polis her yerde vicdansız aileyi arıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait Katı Atık Depolama Tesisi’nde 4 günlük bir kız çocuğunu köpekler yedi.

Gazete Habertürk'te Hüseyin Şentürk imzası ile yeralan habere göre, Eyüp Odayeri Köyü’ndeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait İSTAÇ Katı Atık Depolama Tesisi’nde çalışan işçiler, köpeklerin bir bebek cesedini parçalayarak yemeye çalıştığını gördü. Bunun üzerine işçiler hemen telefona sarılarak, olay yerine polis ekiplerini çağırdı. Polis, köpekleri etkisiz hale getirip bebek cesedini aldı. 4 günlük ve kız olduğu belirlenen bebek, Olay Yeri İnceleme Şubesi’ne bağlı ekiplerin incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

POLİS AİLEYİ ARIYOR

Polis ekipleri, köpekler tarafından öldürülen bebeğin gayrimeşru bir ilişki sonucu dünyaya getirilip çöp kutusuna atılmış ve buradan da çöp kamyonuyla atık depolamamerkezine getirilmiş olabileceğini belirttiler. Polis şimdi her yerde hayatını kaybeden bebeği atan anne ve babayı arıyor.
 

Allah size uzun ömür versin.
 // Mesut ALTINTAŞ
pisliğinizin sonucu bu şekilde temizleyemezsiniz. Madem istemeden oldu bu çocuk o zaman çocuk esirgemeye verin veya camiye bırakın biri sizin adınıza çocuk esirgemeye verirdi zaten. Herkes sizin kadar vicdansız ve cani olamaz merak etmeyin. İnşallah o bebeğin 4 günlük yaşamında çektiği acıları siz geberinceye kadar çekersiniz ve inşallah yüce rabbim size uzun ömürler verir....
14 Ekim 2009 17:24
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler