YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şizofreni hastasının sır ölümü
Şizofreni hastasının sır ölümü
25 Ağustos 2014 02:51
Sivas'ta, şizofreni olduğu öğrenilen ve yaklaşık 2 ay önce av tüfeğiyle kendini yaralayan kişi, yaşadığı dağ evinin bitişiğindeki su kuyusunda ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, Soner Şerare'nin (52), Diriliş Mahallesi Rüzgarlı Sokak yakınlarındaki yalnız yaşadığı dağ evine giden kardeşi Fevzi Şerare, evin önünde ağabeyine ait kıyafetler görünce, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, yaptıkları araştırmada dağ evinin bitişiğindeki yaklaşık 7 metre derinliğinde ve içerisi su dolu olan kuyuda, Şerare'nin cansız bedeniyle karşılaştı.

Bilgi verilmesi üzerine olay yerine giden İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ve Sivas Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Şerare'nin cesedini kuyudan çıkardı. Soner Şerarenin cesedi, otopsi yapılmak üzere Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı.

Soner Şerare'nin, bir çocuk babası olduğu ve yurt dışındaki eşinden ayrı yaşadığı belirtilirken, yaklaşık 2 ay önce kentteki bir mahallede av tüfeğiyle kendini yaraladığı öğrenildi.

 

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler