YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sigara yüzünden babasını öldürdü
Sigara yüzünden babasını öldürdü
05 Şubat 2010 17:19
Siğara yüzünden çıkan tartışma sonucu, babasının başına taşla vurarak öldürdüğü iddia edildi.

Konya'nın Altınekin ilçesinde, babasının başına taşla vurarak ölümüne neden olan kişinin, sigara yüzünden çıkan tartışma sonucu babasını öldürdüğü iddia edildi.

Hayatını kaybeden Bayram B'nin arkadaşı olan komşusu Bayram Topaloğlu, yaptığı açıklamada, işsiz olan Ahmet B'nin psikolojik sorunları olduğunu, yine işsiz olan babasıyla ve ailenin diğer fertleriyle sürekli tartıştığını söyledi.

Dün gece de baba-oğul arasında sigara parası yüzünden tartışma çıktığını öğrendiklerini ifade eden Topaloğlu, ''Annesinin bana anlattığına göre, babası parayı vermeyeceğini söyleyince tartışmaya başlamışlar. Bunun üzerine Bayram, oğlunu polise şikayet etmek için evden ayrılmış. Babasının arkasından evden çıkan ve evin 100 metre ilerisinde babasını yakalayan Ahmet, burada babasının başına taşla vurarak öldürmüş'' dedi.

Bayram B. ile uzun yıllardır arkadaş olduklarını anlatan Topaloğlu, öldürülen Bayram B'nin komşuları tarafından çok sevilen bir kişi olduğunu belirtti.

Bayram B'nin cenazesi toprağa verilmek için memleketi Aksaray'a bağlı Gödeler köyüne gönderildi.

Gözaltına alınan Ahmet B, adliyeye sevk edildi.

Altınekin'de Ahmet B. (31), Kale Mahallesi Fatih Caddesi'nde tartıştığı babası Bayram B'yi (68), yerden aldığı taşı başına vurarak öldürmüş, olayın ardından gözaltına alınmıştı. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler