YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sıcaklıklar düşecek mi?
Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre, iç ve doğu bölgelerde sıcaklıklar mevsim normallerinin 6 ila 8 derece üzerinde seyredecek.
Sıcaklıklar düşecek mi?
20 Ağustos 2010 / 12:00 Güncelleme: 20 Ağustos 2010 / 12:14

Hava sıcaklığı, kıyı kesimlerde mevsim normallerinin 2 ila 4, iç ve doğu bölgelerde 6 ila 8 derece üzerinde seyretmeye devam edecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, öğle saatlerinden sonra Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop ve İnebolu çevrelerinde aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış geçişlerinin görülmesi tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile zamanla Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinden sonra Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli olarak (30-40 km/s) esecek.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

Ankara: Az bulutlu ve açık (35)

İstanbul: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçecek. Rüzgar; öğle saatlerinden sonra kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak esecek. (32)

İzmir: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgar; öğle saatlerinden sonra kuzey yönlerden kuvvetli olarak (30-40 km/s) esecek. (36)

Adana: Az bulutlu ve açık (38)

Antalya: Az bulutlu ve açık (36)

Samsun: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı (29)

Erzurum: Az bulutlu ve açık (30)

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık (41)

BÖLGELERDE HAVA DURUMU        

Marmara: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek. Rüzgar; öğle saatlerinden sonra kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli olarak (30-40 km/s) esecek.

Ege: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgar; öğle saatlerinden sonra Kıyı Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli olarak (30-40 km/s) esecek.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık geçecek.

İç Anadolu: Az bulutlu ve açık geçecek.

Batı Karadeniz: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren Sinop ve İnebolu çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Orta ve Doğu Karadeniz: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Hopa çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Doğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçecek.

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçecek.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler