YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sıcaklıklar azalacak
Sıcaklıklar azalacak
21 Haziran 2010 09:10
Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre, kuzey ve doğu kesimlerde sağanak şeklinde yağışlar bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimleri ile gece saatlerinde Marmara'nın batısı ve Kıyı Ege'de sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde yağışlar bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey kesimlerde 1 ila 3 derece azalacak, diğer bölgelerde 1 ila 3 derece artacak.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, Güneydoğu Anadolu ile zamanla Doğu Anadolu bölgesinde kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında kuvvetli olarak esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Edirne ve Çanakkale çevreleri, gece saatlerinde bölgenin batısı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

EGE: Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde Kıyı Ege (İzmir, Aydın ve Muğla) sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla doğusu parçalı bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, kuzey ve doğusu çok bulutlu, Çankırı, Yozgat ve Sivas çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin iç kesimleri (Bolu, Karabük ve Kastamonu) ile Bartın ve Sinop çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde iç kesimleri ile zamanla bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, kuzeyi ile zamanla Van ve Hakkari çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçecek. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler