YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sıcaklıklar artacak!
Hava sıcaklığının yurdun iç ve doğu kesimlerinde 3 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor...
Sıcaklıklar artacak!
04 Ocak 2012 / 15:45 Güncelleme: 04 Ocak 2012 / 16:14

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Ülkenin iç ve doğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemizin iç ve doğu kesimlerinde 3 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

METEOROLOJİ'DEN UYARILAR

BUZLANMA, DON VE SİS UYARISI: Ülkenin iç ve doğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis olayının görülmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Trakya ile bölgenin güneydoğusunda sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

DOĞU ANADOLU:
Az bulutlu geçmesi bekleniyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kuzey kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler