YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevginin anlamı babalarımızın günü bugün
Sevginin anlamı babalarımızın günü bugün
Sevginin anlamı babalarımızın günü bugün
15 Haziran 2008 / 11:38 Güncelleme: 15 Haziran 2008 / 00:00

Bir efsanedir onlar… Çocukları için bambaşkadır “baba” kelimesinin anlamı. İdol olmuştur çoğumuzun hayatında. Sevginin anlamı babalarımızın günü bugün… 


ÖSS'nin aynı güne denk gelmesi nedeniyle, sınav heyecanı Babalar Günü'nü gölgede bıraktı. Başbakan Erdoğan, evlatlarını geleceğe hazırlayan babalara şu mesajı verdi. 


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler'' dedi.

Başbakan Erdoğan, Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, babaların, toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direği olduğunu ifade etti. Erdoğan, şunları kaydetti:

''Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumluluklarını büyük bir özveri ile yerine getirmektedirler.

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler.

Hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle sağlıklı, mutlu, uzun yıllar diliyorum.''

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler