YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevgilisine intihar edeceğini sms ile söyledi
Sevgilisine intihar edeceğini sms ile söyledi
09 Kasım 2012 19:05
Maltepe’de tartıştığı erkek arkadaşına, “Her zaman buluştuğumuz yerde intihar edeceğim” şeklinde mesaj gönderen genç kız daha sonra intihar etti. Genç kızın mesajını 2 saat sonra gören genç ise sinir krizi geçirdi.

Olay, saat 15.00 sıralarında Maltepe Süreyya Paşa Hastanesi’nin kullanılmayan ek binasında meydana geldi. İddiaya göre, bayram tatili için gittiği memleketi Tunceli’den bugün Buse Kozak'a (19), inşaat işçisi olan erkek arkadaşı B.K. ile telefonda tartıştı. Erkek arkadaşına kızan genç kız, B.K.’ya “Her zaman buluştuğumuz yerde intihar edeceğim” şeklinde mesaj gönderdi. Genç kız daha sonra Süreyya Paşa Hastanesi’nin kullanılmayan A Blok binasına çıkarak 5 kattan atladı.

Telefonuna gelen mesajı 2 saat sonra gören B.K. ise sevgilisiyle her zaman buluştukları yere geldiğinde kız arkadaşını hareketsiz yatarken buldu. Ne yapacağını şaşıran genç, olayın şokunu üzerinden attıktan sonra polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kızın öldüğünü belirledi. Olay yerinde sinir krizi geçirenB.K., “Kız arkadaşım pazartesi gelecekti. Bana mesaj atarak ‘Sana sürpriz yaptım, İstanbul’dayım. Her zaman buluştuğumuz yerde intihar edeceğim’ demiş. Mesajı görünce geldim, intihar etmişti” dedi.

Babasını 3 ay önce kaybettiği öğrenilen genç kızın bıraktığı veda mektubunda erkek arkadaşından, annesine iyi bakmasını istediği iddia edildi.
Olayla ilgili inceleme sürüyor.

iha

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler