YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer gününe özel mesajlar! Şubat 2016
Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer gününe özel mesajlar! Şubat 2016
13 Şubat 2016 10:29
14 şubat tüm dünyada sevgililer günü olarak kutlanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları ya da Sevgililer Günü sözleri merak edilmekte. Teknolojinin gelişmesi ile kısa mesa, sms ve sevgililer günü whatsapp mesajları ile kutluyorlar. En özel sevgililer

Sevgililer günü mesajları hemen herkes tarafından merak ediliyor. Sevgililer günü için hazırlanmış çok sayıda mesaj ve sözlar vardır. Sevdiklerinize olan sevginizi bu özel günde bir kat daha fazla dile getirmek için hazırladığımız haberimizde en güzel 14 Şubat sevgililer günü sözlerini bulabilirsiniz.  Günümüzde de her kesimden kişinn sevdiklerine farklı şekilde sevgilerini dile getiriyorlar. Bugüne özel 14 Şubat Sevgililer Günü  mesajları ya da Sevgililer Günü sözleri söylemekteler. Bu sözleri teknolojinin gelişmesi ile kısa mesa, sms ve sevgililer günü whatsapp mesajları ile kutluyorlar. En özel sevgililer günü mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz.

14 şubat pazar günü kutlanılacak olan bugünde hemen herkes sevdiğine bugüne özel sözler söylemek isterler. Sevgililer gününün tarihçesi bugünden antik çağlara kadar uzanmaktadır. Valentine kelimesi olarkta bilinen bu özel gün aynı zamanda batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi ya da sevgili anlamında da kullanılmaktadır. Sevgiller gününün tarihsel gelişiminde 14 Şubat, Antik Roma’da bereket tanrısı Lupercus'un onuruna, Lupercalia günü olarak kutlanmaktaydı. Sevgililer günü ne zaman kutlanmaya başladı? 14 Şubat'ın günümüzde kutlanmaya başlaması, 1800 yıllarda Amerikalı Esther Howland'ın ilk Sevgililer Günü kartını yollaması ile başlamıştır. Bu olaydan sonra 14 Şubat çok sayıda insanın kutlandığı toplumsal bir olay olmuştur.

SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ SEVDİKLERİNİZE ÖZEL
Sevgililer günü için hazırlanmış çok sayıda mesaj ve sözlar vardır. Sevdiklerinize olan sevginizi bu özel günde bir kat daha fazla dile getirmek için hazırladığımız haberimizde en güzel 14 Şubat sevgililer günü sözlerini bulabilirsiniz. 

EN ETKİLEYİCİ SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

ROMANTİK GÜNÜ ÖZEL MESAJLARI

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Verilebilecek en güzel hediyeydi, sevgilerin en yücesine tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi yaşanmışlardan, duyulabilecek en ilk sıcaklık. Ve böylesi bir günde gelmesende görmesende sevmesende en büyük mutluluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana...

sevgiller günü sözleri

SEVGİLİLER GÜNÜ SÖZLERİ İLE EŞİNİZE YA DA SEVGİLİNİZE AŞKINIZI GÖSTERİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu senelere.
Belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. 

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. 

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.

Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? 

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. 

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

BERGÜZAR KORER: EN SAÇMA GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ

Bergüzar Korel, Sevgililer Günü ile ilgili sorulara şaşırtıcı bir yanıt verdi. Korel, “Bana sormayın, dünyanın en saçma günü. Tüketim günü olduğu için sevmiyorum” dedi. Bergüzar Korel bu açıklaması ile Twitter'da günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. İkiye bölünen sosyal medya kullanıcılarından bazıları ünlü oyuncuya hak verdi, bazıları ise karşıt görüşlü mesajlar paylaştı.

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler