YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sen misin hırsızlık yapan!
Hırsız bu sefer baltayı taşa vurdu. Girdiği marketten bir şeyler aldıktan sonra para ödemek üzere kasaya gelen hırsız market sahibinin uzaklaştığını görünce kasadan para çaldı. Kameralardan para çalındığını gören market sahibi hırsıza cezayı kendisi kesti
Sen misin hırsızlık yapan!
28 Eylül 2010 / 10:59 Güncelleme: 28 Eylül 2010 / 11:28

İstanbul'da bir marketin kasasından para çalan hırsız işyeri sahibi tarafından fark edilince olanlar oldu. İşyeri sahibi, kolundan tutttuğu hırsızı sopayla döverken, yaşanan bu anlar marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, müşteri kılığında geldiği marketten içki satın alan şüpheli, ardından parasını ödemek için kasaya geldi. Kasada duran market sahibine aldığı içkilerin ücretini veren zanlı, daha sonra kuruyemiş almak istediğini söyledi. Market sahibini kasadan uzaklaştırmayı başaran hırsız, güvenlik kamerasının kendisini görüntülediğinden habersiz kasaya uzanarak bir miktar para aldı. Market sahibi ise zanlının kasadan para çaldığını fark edip, hemen yanına geldi. Şüpheli ise yakalanmamak için çaldığı paraları gizlice kasanın yanındaki ürünlerin arasına sıkıştırdı. Büyük bir hızla kasanın önüne gelen market sahibi kolundan tuttuğu hırsıza ne çaldığını sordu. Hırsız ise bir şey çalmadığını söyleyip, gitmek istedi. Marketteki güvenlik kameralarını zanlıya gösterip, hırsızlık anının görüntülendiğini anlatan market sahibi, ardından da kasanın yanındaki sopayı eline aldı. Kolundan tuttuğu hırsıza sopayla vurmaya başlayan işyeri sahibi, bir yandan da öfkeyle hırsıza bir şeyler anlatmaya çalıştı. Sopanın ortadan kırılmasına rağmen öfkesi dinmeyen market sahibi, sopanın elinde kalan kısmıyla kolundan tuttuğu hırsıza vurmayı sürdürdü.

Bir süre sonra market sahibinin elinden kurtulmayı başaran zanlı, hemen marketten dışarı çıktı. Sakin tavırlarıyla dikkat çeken hırsız, kaçmak yerine yavaş adımlarla marketten uzaklaştı. Yaşanan bu anlar marketin içinde ve dışındaki güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Market sahibi, görüntülerden yola çıkarak zanlının yakalanması için polise başvuracağını söyledi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler