YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit Öztaş, 1 ay sonra baba olacaktı
Şehit Öztaş, 1 ay sonra baba olacaktı
Şehit Öztaş, 1 ay sonra baba olacaktı
09 Temmuz 2008 / 17:27 Güncelleme: 09 Temmuz 2008 / 00:00

Şehit polislerin evine ateş düştü. Hain kurşunlara hedef olan genç polis mesleğinin ilk günlerini yaşıyordu.


ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu önündeki silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun (21), 15 gün önce Sarıyer Emniyet Müdürlüğünde trafik polisi olarak göreve başladığı ortaya çıktı.


Saçmalıoğlu'nun, ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu önünde gerçekleştirilen saldırı sonucu şehit olduğu haberini alan Osmaniye'nin Bahçe ilçesindeki ailesi yasa boğuldu.


Haberin duyulması üzerine Saçmalıoğlu'nun evinde toplanan yakınları, fenalık geçiren anne Zeynep Saçmalıoğlu'nu teselli etmeye çalıştı. Oğluna ağıtlar yakan ve sinir krizi geçiren anne Saçmalıoğlu'na, evin önünde hazır bekletilen 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti.


İlçede esnaflık yapan baba Yusuf Saçmalıoğlu ise oğlunun staj dönemini Bahçe Emniyet Müdürlüğünde tamamlayarak 15 gün önce Sarıyer'e atandığını söyledi.


Saçmalıoğlu'nun iki kardeşi bulunduğu öğrenildi. Şehit polis memurunun yakınlarının İstanbul'a gideceği belirtildi.


Şehit Öztaş, 1 ay sonra baba olacaktı


İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu önündeki silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Erdal Öztaş'ın eşinin hamile olduğu ve 1 ay sonra baba olacağı öğrenildi.


Şehidin fenalaşan annesi Emine ve 8 aylık hamile olduğu öğrenilen eşi Fatma Öztaş, Ortaköy Devlet Hastanesinde müşahede altına alındı.


Polis memuru Erdal Öztaş'ın (28) ölüm haberini alan babası Mustafa Öztaş, annesi Emine Öztaş ile eşi Fatma Öztaş, yasa boğuldu.


Polis memurluğu görevini 16 aydır sürdüren Öztaş'ın, aralık ayında evlendiği ve ilk görev yerinin İstanbul olduğu bildirildi.


Şehit polis memuru Erdal Öztaş'ın cenazesinin, Karahacip beldesinde toprağa verileceği belirtildi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler