YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit acısı Çorum’a ulaştı
Şehit acısı Çorum’a ulaştı
26 Ekim 2015 15:14
Diyarbakır'da IŞİD'e yönelik yapılan operasyonda şehit düşen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube polisi 22 yaşındaki Gökhan Çakıcı'nın acı haberi Çorum'daki ailesine bildirildi. Acı haberle yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar İlçesi'nde IŞİD'li teröristlerin kullandığı bir eve bu sabaha karşı düzenlenen operasyonda şehit olan iki polisten Gökhan Çakıcı'nın acı haberi, Çorum kent merkezindeki Akkent Mahallesi'nde oturan ailesine verildi.

Bekar olan 2 yıllık polis memuru Gökhan Çakıcı'nın Çorum Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'nde işçi olarak çalışan babası Ergin Çakıcı, oğlunun şehit haberini işyerinde aldı. İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri de anne Nurgül Çakıcı'ya da oğlunun şehit olduğunu söyledi.

Acı haber üzerine şehit Çakıcı'nın TOKİ Konutları'ndaki babasının evine Türk bayrakları asılırken, fenalaşan aile fertleri için de evinin önünde ambulans bekletildi.

Şehit Çakıcı'nın kendisi gibi özel harekat polisi olan ve Tunceli'de görev yapan ağabeyi Ersin Çakıcı'nın eşinin doğum yapması üzerine izinli olarak Çorum'da bulunduğu, babasının evinde acı haberi aldığı belirtildi. Şehit babası Ergin Çakıcı da evinin önünde taziyeleri kabul etti. 

 

DHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler