YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehir eşkıyaları terör estirdi!
Başkentte bir grup, bozulan otomobilini itmeye çalışırken araçlarına çarptığı iddiasıyla 2 kişiyi sokak ortasında defalarca bıçakladı. Gözü dönmüş şehir eşkıyaları, kanlar içinde yere yığılan bir kişinin ölmediğini görünce tekrar tekrar bıçağı sapladı.
Şehir eşkıyaları terör estirdi!
20 Mayıs 2013 / 23:18 Güncelleme: 20 Mayıs 2013 / 23:26

Alınan bilgiye göre olay, Keçiören, Atapark Mahallesi, 1219 Sokak'ta önceki gece meydana geldi. Çağatay Erdoğan ve Akın Barğı'nın içinde bulunduğu araç, bozularak yol ortasında kaldı. Erdoğan ve Barğı, yokuş yukarı olduğu için aracı geri geri iterek çalıştırmak istedi. Bu sırada araç, arkada bekleyen otomobilin ön tamponuna çarptı. Bu duruma sinirlenen araçtaki 2 kişi, Çağatay Erdoğan ve Akın Barğı'ya saldırmaya başladı. Zanlılar, yanında taşıdıkları bıçakları çıkararak önce Akın Barğı'yı yaraladı. Bıçak darbesini alan Barğı, olay yerinden uzaklaşmayı başardı.
 
Zanlılar, daha sonra yolun kenarında bulunan dükkanlara doğru kaçan Çağatay Erdoğan'ı tam 17 yerinden bıçakladı. Çevredeki işyeri sahiplerinin olayları izlemesi dikkat çekerken, aldığı bıçak darbelerine rağmen ayağa kalkmayı başaran Erdoğan, bir süre yürüdükten sonra tekrar yere yığıldı. Yere yığılan Erdoğan'ın ölmediğini gören saldırgan, bir kez daha bıçağı Erdoğan'a karnına soktu. Ağır yaralanan Erdoğan, aldığı son bıçak darbesiyle olduğu yerden kalkamadı. Saldırganlar ise olay yerinden hemen kaçtı.
 
Hemen hastaneye kaldırılan Erdoğan'ın hala yoğun bakımda öğrenildi. Polis, 2 gündür yakalanamayan gözü dönmüş şehir eşkıyalarını bulmak için çalışmaları sürdürüyor.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler