YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehide son görev
Şehide son görev
15 Ekim 2010 14:51
Tunceli'nin Ovacık ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Jandarma Onbaşı İbrahim İşcan'ın cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.Şehit babası Muzaffer İşcan"Bu böyle devam etmez. Başka İbrahimler ölmesin"dedi.

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Onbaşı İbrahim İşcan'ın cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.

Şehit Jandarma Onbaşı İbrahim İşcan için Pendik Dumankaya Camisi'nde öğle vakti askeri cenaze töreni düzenlendi.

Tören öncesi, şehit babası Muzaffer ve annesi Fatma İşcan, cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

Burada gazetecilere bir açıklama yapan baba Muzaffer İşcan, ''Söylenecek çok şey yok. Üzüntülüyüz, bu böyle devam etmez. Tabii devletin biraz daha etkili davranması lazım. Başka İbrahimler ölmesin'' dedi.

Cenaze törenine, şehit yakınlarının yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanı Koramiral Bülent Bostanoğlu, 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Hulusi Akar, Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral Kemalettin Gül, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin ile çok sayıda askeri erkan katıldı.

Şehit Jandarma Onbaşı İşcan'ın cenazesi, burada cuma namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından merasim mangasınca bir süre omuzlarda taşınarak, top arabasına konuldu. İşcan'ın cenazesi daha sonra götürüldüğü Samandıra Mezarlığı'nda toprağa verildi.
AA

:(
 // Öznur Akçagöz
Allahım rahmet eylesin geride kalanlarına sabır versin.....
17 Ekim 2010 12:53
aLLah Belalarını VErsın Bu Terorıstlerın
 // Samet AKKUR
Allahım Şehit İbrahim İşcan KArdesımızın tum yakınlarına tum sevenlerıne sabır versın Yarabbim..! Allah Bıldıgı Gbı Yapsın bu Yureklerı Yakan Terorıstleri...
17 Ekim 2010 02:54
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler