YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seccadelerin üzerindeki gizli tehlike!
Yabancı firmalar tarafından üretilen bazı namazlıkların masum olmadığı ortaya çıktı. Bu seccadelere dikkatli bakıldığında ortaya inanılmaz bir sonuç çıkıyor.
Seccadelerin üzerindeki gizli tehlike!
23 Ekim 2013 / 16:29 Güncelleme: 23 Ekim 2013 / 21:23

Dünyanın neredeyse her yerinde insanlar dini kökeni Müslüman olduğu için baskı ve zulm altında yaşamaya mecbur bırakılmaktadır. Birçok ülke Müslüman olan vatandaşlarının ibadetlerini kısıtlamakta uyarılara uymayanlar ise cezai sistemle sindirilmeye çalışılmaktadır.

Buna en bariz örnekler arasında ise Arakan, Doğu Türkistan, Rusya, Çin vardır. Bu ülkeler Müslüman vatandaşlarına çok ağır baskılar uygulamakta hatta ölümlere varacak kadar da ileri gitmektedir.

Dünya üzerinde yaşayan Müslümanların ibadet eşyaları şimdide gizli ve kötü ellerin tehlikesi altında . Üzerinde her gün namaz kıldığımız seccadeler kötü kişilerce bilinçli bir şekilde üretilmekte ve seccadeler üzerine kötü figürler yerleştirilmektedir.

İŞTE O SECCADELER

Seccadeye ilk bakışta anlaşılmayan bu figürler yakından çok iyi incelendiğinde kötü kişilerce domuz, haç, veya diğer kötü simgeler ile donatıldığı anlaşılmaktadır.

Bu taktiğe aslında ”Subliminal Mesaj” denilir.

Kısaca anlatmak istersek subliminal mesaj; her hangi bir objenin/işitsel ögenin
içine gömülmüş, saklanmış yani özellikle oraya gizlenmiş insanın göremeyeceği/duyamayacağı yada farkedemeyeceği şekilde sadece bilinçaltının fark edeceği şekiller, yazılar, sesler ve mesajlardır.

Günümüzde reklamlarda, özellikle sinema gibi görsel medyanın rağbet ettiği filmlerde sıkça kullanılan bir tekniktir.

 

islahhaber.net

12:41
 // DÜNYANIN EN PSİKOZ ADAMI
Akıllı olduğumu söylemedim ki? Mesele bakmak değil, görmek. Öyle namazlı niyazlı biri de değilim. Senin gibi basit bir insanım. Bazen insan mutluluğunu paylaşmak ister, bir an heyecanlandım işte....
24 Ekim 2013 12:41
Dünyanın en şaşı Adamı
 // akif15
Sen bir psikoloğa git bence......
24 Ekim 2013 Perşembe 01:11
18:02
 // DÜNYANIN EN ŞANSLI ADAMI
Tesadüfe bak! Bu sahte seccadeleri boşverin de, asıl siz benim bugün çektiğim bir gül'ün resmine bakın. Gülün tam ortasında, Bediuzzaman Said i Nursi hazretlerinin, net bir şekilde silüeti görünüyor. Hem de 10 a yakın poz çektim, hepsinde de aynı. Ve o gül, hala bir parkta dalında duruyor. Kanalahaber isterse gönderebilirim....
23 Ekim 2013 18:02
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler