YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarhoşa Ramazan dayağı
Sarhoşa Ramazan dayağı
13 Ağustos 2010 12:45
Kars'ta alkol kullanan bir şahıs vatandaşlar tarafından bayılıncaya kadar dövüldü. Kafasına ve vücüduna aldığı darbeler yere yığılan şahıs cadde ortasında bırakıldı.

Kars'ta Ramazanda alkollü olarak gezen şahıs vatandaşlar tarafından feci şekilde darp edildi.   
Olay Kaleiçi Mahallesi Fayton Pazarı Mevkii'nde meydana geldi. Arkadaşlarıyla birlikte içki içen H. Ş. Evliya Camii'nin olduğu yerde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından ramazan günü alkol aldığı gerekçesiyle bayılıncaya kadar dövüldü. Kafasından ve vücudunun birçok yerinden aldığı darbelerle yaralanan H. Ş. baygın halde cadde ortasında bırakıldı.  

Vatandaşların H.Ş.'nin yerde yattığını 155 polise bildirmesi üzerine olay yerine gelen Kars Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri H.Ş.'yi yerde baygın halde buldular. Polis 112 Acili servisi arayarak ambulans istedi.   
Çevrede araştırma yapan polis ekipleri H.Ş.'nin kimler tarafından darp edildiğini araştırdı. Görgü tanıklarının bilgilerine başvuran polisler, H.Ş.'yi arkadaşlarının dövdüğü ihtimali üzerinde duruyor.  

H.Ş. daha sonra olay yerine gelin ambulans ile Kars Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Polis olayla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Camii bahçesi önünde H.Ş.'yi kimlerin bu hale getirdiği bölgede bulunan mobese kameralarının görüntüleriyle aydınlanacak.
AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler