YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saniye saniye kaza anı...
Balıkesir'de bir otomobil kontrolsüz kavşakta fark edemediği bisikletliye çarptı. Çarpmanın şiddetiyle yere yığılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Saniye saniye kaza anı...
24 Eylül 2010 / 11:54 Güncelleme: 24 Eylül 2010 / 12:03

Balıkesir'de bir otomobilin bisikletli çocuğa çarptığı trafik kazası güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.  
 

Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde gündüz vakti meydana gelen trafik kazasında bir otomobil araç yoğinluğundan dolayı farketmediği anda önüne çıkan harekmet halindeki bisiklete çarptı. Kazada bisikleti kullanan çocuk yaralandı. Sındırgı merkezde ne trafik lambası ne de trafik işaret ve işaretçisinin bulunmadığı kavşakta araçlar yoğun bir şekilde geçiş yaptığı esnada buradan geçen bisikletli bir çocuk karşıdan gelen kamyonetin ardından çıkan otomobili farketmedi. Otomobilin de bisikleti görmediği olayda otomobil bisiklete çarptı.

Havaya fırlayan çocuk yerde hareketsiz yatarken çevreden koşan vatandaşlar yardım etmeye çalıştı. Aracından inen otomobil sürücüsü yaralı çocuğu kucaklayıp aracına alıp hemen hastaneye götürdü. Yaralı çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Vatandaşlar kazanın meydana geldiği kavşakta trafik açısından mutlaka tedbir alınması gerektiğini söylediler.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler