YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sakız yutan çocuk öldü!
Sakız yutan çocuk öldü!
09 Haziran 2010 11:24
Konya'da bir hafta önce sakız yutması sonucu solunum yolları tıkanan ve iki kez kalbi duran ancak doktorlar tarafından hayata geri döndürülen 5 yaşındaki Harun hayatını kaybetti...

Konya'da bir hafta önce sakız yutması sonucu solunum yolları tıkanan ve iki kez kalbi durarak doktorlar tarafından hayata döndürülen 5 yaşındaki Harun Kocaman yaşam savaşını kaybetti.

Olay, merkez Karatay ilçesi Hacı Yusuf Mescit Mahallesi Üzümlü Sokak No 13 sayılı evde meydana gelmişti. Beş yaşındaki Harun Kocaman, işten gelen babası Fehmi Kocaman'ın yanına koşarak geldiğinde biranda yere yıkılması üzerine, baba, oğlunu kucaklayarak bir arkadaşının aracıyla Konya Numune Hastanesi'ne getirmişti. Hastanede yapılan 2 saatlik müdahale süresince iki kez kalbi duran ve tekrar hayata dönen 5 yaşındaki çocuğun solunum yollarından iki adet sakız çıkmıştı. Sakızın solunum yolunu tıkaması ve uzun süre nefessiz kalması nedeniyle bir haftadır yoğun bakım ünitesinde tutulan küçük Harun, dün gece tüm müdahalelere rağmen yaşam savaşını kaybetti. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler