YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şaka gibi gerçek haber!
Şaka gibi gerçek haber!
01 Nisan 2013 18:32
Ataşehir’de, dallarını budamak için çıktığı ağaçta bayılıp kalan bir kişi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Yeni Sahra Barbaros Mahallesi Barbaros Caddesi 143 numaralı evin önünde yaşandı. İddialara göre, Serkan Yıldız (35), dallarını budamak için kavak ağacına çıktı. Dalları budarken tansiyonu düşen Yıldız, oturduğu dalın üstünde bayılıp kaldı. Yıldız’ın ağaç üstünde hareketsiz bir şekilde oturduğunu fark eden arkadaşı, yardım etmek istedi.

Ağaca tırmanan arkadaşı Yıldız’ı indiremeyeceğini anlayınca itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, merdiveni uzatarak Yıldız’ı ağaçtan indirmek için harekete geçti. Merdivenle ağaca uzanan itfaiye ekipleri, düşmemesi için Serkan Yıldız’ın beline önce kemer bağladı. Yıldız daha sonra itfaiye merdiveniyle aşağı indirildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Görgü tanıkları, dallarını budamak için kavak ağacına çıkan Yıldız’ın ağaçta bayıldığını ve itfaiye tarafından aşağı indirildiğini söyledi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler