YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sahte polislere dikkat!
Sahte polislere dikkat!
23 Temmuz 2013 10:36
Bursa’da Emniyet Müdürlüğü’nün uyarılarına rağmen kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtan sahtekarlar, vatandaşları dolandırmaya devam ediyor.

Son olarak Nilüfer ilçesi İhsaniye Mahallesi’nde meydana gelen olayda, B.A., evinde oturduğu sırada kimliği belirsiz bir şahıs tarafından arandı.

Kendisini emniyet müdürlüğünde görevli polis olarak tanıtan dolandırıcı B.A.’ya, "Banka hesabın terör örgütünün eline geçti. Para göndermeniz gerekiyor" dedi Bunun üzerine şahsın verdiği hesaba bin TL yatıran B.A., daha sonra tekrar telefon gelmemesi üzerine dolandırıldığını anladı. B.A. emniyete giderek polise müracaat etti. Emniyet Müdürlüğü ise, broşürlerle ’Dikkat! Dolandırılıyorsunuz. Savcı-polis ve jandarma sizden asla para kontör ve benzerlerini talep etmez. Dolandırıcıların oyununa gelmeyin" şeklindeki ikaz yazılarına rağmen, dolandırılma vakalarının bitmemesi dikkati çekiyor. Yetkililer, para talep eden dolandırıcılara karşı vatandaşın uyanık olmasını istedi.

İHA

03:13
 // BULDUM!!!
Chp nin, neden hala Türkiye'de var olduğunu, şimdi anladım. Böyle ebleh adamlar olduktan sonra, palyaço kılığında yine dolandırırlar. Ulan masumsan ne diye, oran buran tutuşuyor. O parayı yiyen adama helal olsun! Çok iyi yapmış! Keşke 10 bin isteseymiş dedirtiyor adama zorla!...
24 Temmuz 2013 03:13
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler