YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sahibinin peşi sıra çarşı pazar
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yavru kuzu, hediye edildiği sahibinin ardından çarşı pazar dolaşıyor.
Sahibinin peşi sıra çarşı pazar
01 Mart 2010 / 20:45 Güncelleme: 01 Mart 2010 / 20:56

Daha bir haftalık olan kuzu, çarşıya sahibi ile iniyor, elinden süt içiyor ve onu göremediği zaman da ağlamaya başlıyor.
 

Samsun'dan arkadaşının hediyesi olan ve ismini "kırık" koyduğu kuzunun kendinden ayrılmadığını anlatan Bülent Taşdibek (34), evlat gibi sevdiği kuzunun günlük 3 litre süt içtiğini belirtiyor.
 

Kendisini göremediği zaman melediğini kaydeden Taşdibek, kuzu yüzünden eşiyle de tartıştıklarını, kuzunun evi pislediği için artık arabasında yatırdığını dile getirdi. Taşdibek, "Kuzu, Samsun'da yaşayan arkadaşımın hediyesi bana. Geldiği günden bu yana aramızda oluşan sevgi nedeni ile hiç ayrılmıyoruz. Artık benim çocuğum gibi oldu. Akşamları da beraber kalıyorduk. Ancak eşimden veto yedikten sonra arabada kalmaya başladı. Çarşıya kadar beraber gidiyoruz. Yürüyoruz. Herkesin dikkatini çekiyor.  Etraftaki insanların dikkatini ve ilgisini çekiyor. Ama kuzunun korkmasına neden oluyor. Özellikle küçük çocukların dikkatini çekiyor. Çocuklar kuzu ile oynamaya bayılıyor. Daha yavru olması nedeniyle günlük 3 litreye yakın süt içiyor. En büyük masrafı bize bu oluyor." dedi.

CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler