YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polislerin asker alarmı!
Polislerin asker alarmı!
26 Mayıs 2011 08:06
Bağlı bulundukları birliklere gitmek için yola çıkan asker adayları trafikte tehlikeli anların yaşanmasına neden oldu. Trafik polisleri de fazla mesai yapmak zorunda kaldı.

Kentin dört bir yanından, Bayrampaşa Otogarı'na gelen asker uğurlama konvoyları trafikte tehlikeli anların yaşanmasına sebep oldu.

Polis, araçların camlarından sarkan ve yollarda tehlike oluşturan trafik magandaları yüzünden hareketli saatler yaşadı. Trafik ekiplerinin denetimlerini sıklaştırdığı gece boyunca büyük bir kaza yaşanmadı.

Vatani görevlerini yapmak üzere bağlı bulundukları birliklere gitmek için yola çıkan asker adaylarının yakınları, kent merkezinde yine trafik terörü estirdi. Bayrampaşa Otogarı'na gitmek için yola çıkan araçlardan bir çoğu çevre yollarında tehlikeli anların yaşanmasına sebep oldu. Araçların camlarından sarkan ve zaman zaman hız sınırını da aşarak trafiği tehlikeye atan şahıslar yüzünden trafik polisleri de fazla mesai yaptı.

Sürücülerin yürekleri ağızlara getiren hareketleri ise saniye saniye kameralara yansıdı.

Özellikle Bayrampaşa Otogarı'na giden bağlantı yollarında uygulamalarını sıklaştıran trafik ekipleri hız sınırına uymayan ve alkollü araç kullananlara ceza kesti. Birçok maddi hasarlı kazanın yaşandığı gece boyunca şans eseri büyük bir kaza yaşanmadı.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler