YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polislerden 'Gezi' olaylarına şarkılı tepki
Polislerden 'Gezi' olaylarına şarkılı tepki
12 Haziran 2013 15:09
Müslüm Gürses ve Bülent Ersoy taklitleriyle ünlenen çevik kuvvet polisi İbrahim Vatansever’in Gezi Parkı olayları ile ilgili seslendirdiği yeni şarkısı internette izlenme rekorları kırıyor.

Daha önce saha içi şiddet olaylarını eleştiren görüntüleri ile sosyal medyada tıklanma rekorları kıran İbrahim Vatansever, bu sefer Gezi parkı olayları ile ilgili şarkı hazırladı.

Müslüm Gürses'in şarkısıyla, "Ben hep gaz sıkmaya mecbur muyum, itirazım var taşkınlık yapana" ünlenen polis memuru İbrahim Vatansever, polis aracı içinde söylediği klibiyle dikkat çekiyor. "Dokunma benim kanayan yarama memur" şarkısıyla dikkat çekiyor. Daha önce sahne aldığı tiyatro oyunlarıyla ünlü isimleri taklit eden Vatanseverin yeni şarkısında eylemcilere polise zarar vermemesi konusunda uyarıda bulunuyor. Klibine “Bu şarkıyı ağır şartlar altından çalışan polis arkadaşlarıma söylüyorum” diyerek başlayan Vatansever’in Gezi Parkı ile ilgili polis ve eylemciler arasında yaşanan olaylara “Benim derdim bana yeter, çekilin. Üstüme üstüme varıp durmayın. Sırtımda ağır yüklü yetkim var. Üstüne üstüne basıp durmayın. Yakmayın, yakmayın, polisim ben. Yıkmayın yıkmayın hizmetimdeyim ben. Atmayın, tutmayın polisinim ben. Sövmeyin, sövmeyin şehidinim ben” sözleriyle dikkat çekti.

Mardin’de çevik kuvvet polisi olarak görev yapan Vatansever’in yeni şarkısı internette yoğun ilgi görüyor

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler