YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polisin dehşet anları kamerada
Polisin dehşet anları kamerada
14 Mayıs 2013 09:20
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde 256 promil alkollü sürücünün “dur” ihtarı yapan polis memuruna çarparak ağır şekilde yaralandığı kaza polis aracındaki güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, gelen anons sonucu kaçan aracın geldiği istikamete park eden polis memurları araçlarını park edip araçtan iniyor.

Aracın arkasına doğru giden polis memurlarından İsmail Döre (29) kaçan otomobilin kendilerine doğru geldiğini görünce “dur” ihtarında bulunuyor. Durmayan otomobil sürücüsü Döre’ye çarpıyor.

Kaza sonrası diğer polis memuru polis aracına gelip panikle "4882 merkez acil 112 ambulans bulunduğumuz yere lütfen” anonsunu yapıyor ve yerde kanlar içerisinde yatan görev arkadaşının yanına koşuyor. Merkezin “Tekeler mahallesi doğrumudur” sorusu üzerine koşarak polis aracına gelen memur, “Doğrudur merkez Karasu caddesi üzeri acil trafik kazası” cevabını veriyor. Görüntülerin devamında ise polis memurunun koşarak yaralı arkadaşının yanına gitmesi yer alıyor.

Bilindiği gibi kaza sonrası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan polis memuru Döre, daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilmiş, Yaralı polis memurunun bacağı, bir gün sonra ameliyatla kesilmişti.

İşte o anlar:

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler