YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise çifte kurşun
Polise çifte kurşun
05 Nisan 2010 18:37
İki grup arasında çıkan çatışmada, silahlardan çıkan kurşunlardan ikisi polise isabet etti.

Kütahya'da, 2 grup arasında çıkan çatışmada, silahlardan çıkan kurşunlardan ikisinin isabet ettiği polis memuru ağır yaralandı.

Elde edinilen bilgiye göre, sivil polis memuru Melih Çinay, sağlık kontrolünün yapılması amacıyla Evliya Çelebi Devlet Hastanesine bir şüpheliyi getirdi. Çinay ve söz konusu şüpheli, sağlık kontrolünün yapılmasının ardından hastaneden çıkarak yürümeye başladı.

Bu sırada Acil Servis önünde 2 grup arasında kavga çıktı. Kavga eden gruptakiler tabancalarıyla birbirlerine ateş ederken, silahlardan çıkan kurşunlardan ikisi yolda yürüyen Çinay'a isabet etti. Zanlılar ise olay yerinden kaçtı.

Olayda ağır yaralanan ve hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Çinay'ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Kavga eden kişilerden S.A.A, polis ekiplerince yakalandı. Olaya karıştığı bildirilen 6 kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay yerinde yaklaşık 20 mermi kovanı bulunduğu belirtildi.

Öte yandan, hastaneye gelen Vali Şükrü Kocatepe ve İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, Çinay'ın sağlık durumuna ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler