YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polise bağıran eşe koca dayağı
Polise bağıran eşe koca dayağı
05 Mart 2010 16:40
Evini aramak isteyen polise bağıran kadına koca dayağı.

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Beyoğlu'na bağlı Dolapdere ve Hacıhüsrev mahallelerinde çok sayıda eve operasyon düzenledi. Hareketli anların yaşandığı operasyona, evini aramak isteyen polise bağıran kadının kocasından yediği dayak damgasını vurdu.

Özellikle uyuşturucu ve hırsızlık olaylarıyla dikkat çeken mahallelere yakın bir noktada toplanan polis ekipleri, gerekli hazırlıkların tamamlanmasının ardından harekete geçti. Operasyonda bu kez, Çevik Kuvvet'e bağlı bayan polisler de görev aldı. Ekipler, önceden belirlenen çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Polisi gören bazı şahıslar kapılarını kilitledi. Polis, kapıları tekmelerle kırarak içeriye girebildi. Gözaltına alınan çok sayıda şüpheli, yere yatırılarak kelepçelendi. 
Operasyon sırasında bir evde arama yapmak isteyen polis, ev sahibi bayanın tepkisiyle karşılaştı. Polise uzun süre bağıran kadına, eşi tokat attı. Hareketli anların yaşandığı operasyona damga vuran dayak olayının ardından söz konusu evde yapılan aramalarda, haklarında arama kararı bulunduğu belirlenen 2 kişi gözaltına alındı. 

Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınırken, silahlar, pompalı tüfek ve bıçaklar ile hırsızlık malı olduğu belirlenen bazı elektronik eşyalar ele geçirildi.

Öte yandan baskın yapılan bir evde, belediyelerin dağıttığı yardım kömürlerinden bulundu. Gözaltına alınanlar, minibüse bindirilerek polis merkezine götürüldü. İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler