YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Polis saçından tutmasa...
Antalya'da eşiyle sorunları olduğu öğrenilen kadın 35 metre yüksekliğindeki fazlere çıkarak intihar etmek istedi.
Polis saçından tutmasa...
16 Temmuz 2010 / 19:39 Güncelleme: 16 Temmuz 2010 / 20:14

Antalya'da eşiyle problemleri olduğu öğrenilen genç kadın, 35 metrelik falezlerde intihar girişiminde bulundu. Genç kadın, atlamak üzereyken polis amiri ve itfaiye eri tarafından kurtarıldı.   

Antalya'da Yavuz Özcan Parkı'nda bulunan falezlerde meydana gelen olayda 25 yaşındaki Seniha. A. isimli genç kadın intihar girişiminde bulundu. Yaklaşık 35 metrelik falezlere çıkan genç kadının sürekli ağlaması dikkat çekti. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı ile olay yerine itfaiye, ambulans ve polis ekipleri geldi. Genç kadının falezlerden atlama olasılığına karşın deniz polisi botu da hazır bekletildi.   

Bahçeli Polis Merkezi'nde görevli kadın komiserin ikna etmeye çalıştığı genç kadın, '7 yılın çilesini çekiyorum' dedi. Dik falezlerde zaman zaman ayağa kalkarak düşme tehlikesi geçiren genç kadın, yaklaşık 1 saat süren çabalara rağmen ikna olmadı. Genç kadın ayağa kalkıp atlamaya hazırlandığı sırada polis amiri ile bir itfaiye eri ip ile kayalıklardan aşağıya indi. Vatandaşların korkulu anlar yaşadığı olayda, polis amiri ve itfaiye eri belinden ve saçından tuttukları kadını kurtarmayı başardı.   

Kadın komiserin sakinleştirmeye çalıştığı Seniha A.  baygınlık geçirdi. 112 ambulansında kısa süreli müdahele edilen genç kadın, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler