YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PKK yandaşlarının saldırı anı kamerada
Mersin'de terör örgütü yandaşlarının Uludere'nin yıl dönümü nedeniyle Kadın Yaşam Merkezine saldırısı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Örgüt yandaşı yaşı küçük kişilerin bazıları merkeze kaldırım taşları ile saldırdı, biri ise kapıyı sökerek o
PKK yandaşlarının saldırı anı kamerada
31 Aralık 2012 / 18:47 Güncelleme: 31 Aralık 2012 / 19:05

Güvenlik kamerasını çalan bir terör örgütü yandaşının kaçma anı ise Mobese
kameraları tarafından görüntülendi. Yaşı küçük kişilerin 5'i de çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Şırnak'ın Uludere ilçesinde 34 kişinin hayatını kaybettiği olayı bahane eden terör örgütü yandaşları 2 gün önce Şevket Sümer Mahallesi'nde, Valiliğe ait Kadın Yaşam Merkezi'ne saldırı düzenledi.

Güvenlik kamerası görüntülerinin ortaya çıktığı saldırıda 18 yaşından küçük örgüt yandaşlarından bazıları kaldırım taşları ile merkeze saldırırken öfkesine hakim olamayan bir kişi ise önce tekmelediği kapıyıdaha sonra yerinden sökerek olay yerinden uzaklaşıyor. Örgüt yandaşları içerideki eşyalara da zarar veriyor. Örgüt yandaşlarından biri ise çaldığı güvenlik kamerası ile olay yerinden hızla kaçarak bir iş yerine giriyor. Daha sonra çalışma yapan Terörle Mücadele ekipleri F.E., Ö.S., Y.G., B.A., ve İ.K'yi yakaladı. F.Ö.'nün iş yerinde yapılan aramada ise çalınan güvenlik kamerası ele geçirildi. Mahkemeye sevk edilen 5 çocuk tutuklandı.

CHA

Etiketler:
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler