YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özcan Deniz kaza geçirdi
Özcan Deniz kaza geçirdi
03 Aralık 2012 11:49
Bir Zamanlar Osmanlı' dizisinde rol alan Özcan Deniz, at binerken sol bacağındaki tendonlarını yırtarak hastaneye kaldırıldı.

‘Bir Zamanlar Osmanlı’ dizisinin başrol oyuncularından Özcan Deniz, İzmit’te Herşey Film Platolarında’ çekim sırasında, at binerken ters bir hareketle sol bacağındaki tendonlarını yırtarak İzmit’teki Acıbadem Hastanesine kaldırıldı.

Özcan Deniz, sol bacağındaki tendonlarının yırtılması üzerine kaldırıldığı hastanedeki, ilk tedavisinin ardından İstanbul’daki Acıbadem Hastanesi’ne sevki yapılmak üzere ambulansla yola çıkartıldı.

Sanatçı sosyal medyadaki hayranlarıyla durumunu paylaşırken, nazara geldiğini ifade etti. “Bugün nazara bir kez daha inandım. Bu gün Bir Zamanlar Osmanlı’nın setinde at binerken ters bir hareketle tendonlarımı yırttım. Tedavim sürüyor. Ama çok şükür ciddi bir durum yok. Geçmiş olsun dilekleriniz bana ilaç oluyor, beni çok mutlu ediyor. Teşekkür ederim” diyen Deniz sağlık durumunda sıkıntılı bir durumun olmadığını, ilk kontrol ve müdahalelerin ardından tedavisinin İstanbul’daki hastanede tamamlanmasının ardından sete döneceğini kaydetti. İha

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler