YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, ameliyat olacak
Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, ameliyat olacak
10 Eylül 2016 14:53
Binicilik çalışmaları sırasında attan düşerek yaralanan ve dün Acıbadem Maslak Hastanesine sevk edilen oyuncu Çağdaş Onur Öztürk bugün ameliyat olacak.

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek tarafından yapılan açıklamada, Öztürk'ün sağlık durumuna ilişkin şu bilgileri verildi:

"Acıbadem Maslak Hastanesi’ne getirilen sanatçı Çağdaş Onur Öztürk’e yapılan tıbbi değerlendirme sonucunda, elmacık kemiğinde, kol kemiğinde ve el bilek kemiğinde kırıklar saptanmıştır. Bugün öğleden sonra, kırıklar için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı/Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Metin Uzun ve Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar tarafından operasyon planlanmaktadır. Ameliyat sonrası tedavisine kısa bir süre daha hastanemizde devam edilecektir."

Öztürk'e ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulunan Bavbek, "Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır" ifadelerine yer verdi.

Bu sezon "Diriliş Ertuğrul" dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Öztürk, "Tut Sözünü" sinema filminde de rol aldı.

Sanatçı, "Aşktan Kaçılmaz", "Kendime İyi Bak", "Düşler ve Umutlar", "Böyle Bitmesin", "Kuzey Güney", "Sakarya Fırat", "Doğruluk Ekseni" ve "Gazi" dizilerinde de rol aldı.


AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler