YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otopark dayağı kameralarda
İstanbul'da veterinere dayak an be an kameralara yansıdı. Veterinerin "Aracı biraz aileri alın" sözü üzerine genç kadın "Sen gününü görürsün" dedi ve olanlar oldu.
Otopark dayağı kameralarda
26 Mayıs 2010 / 10:17 Güncelleme: 26 Mayıs 2010 / 10:36

4. Levent'te veterinerlik yapan Hasan Bulut, bayan sürücüyle otopark yüzünden yaşadığı tartışma sonrası işyerini basan 4-5 kişi tarafından dövüldü. Bu anlar işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

İddiaya göre, 4. Levent'te bulunan işyerine gelen Hasan Bulut, aracını otoparka bırakmak istedi. Ancak otoparkın önünde aracıyla duran bir bayan, Bulut'un aracının geçişini engelledi. Bunun üzerine aracından inen Bulut, bayan sürücünün yanına giderek, aracını biraz ileri çekmesini istedi. Ancak bayan sürücü ile veterinere tepki göstererek bağırmaya başladı. Bulut'a hakaret eden sürücü, "Sen gününü görürsün" deyip aracıyla uzaklaştı. Bayan sürücünün gitmesinin ardından otoparka aracını bırakan Hasan Bulut, işyerine gelerek çalışmaya başladı. Yaklaşık 45 dakika sonra içeriden bağırma seslerinin geldiğini duyan Bulut ne olduğunu anlamak için odasından çıkmak istedi. Bu sırada yanına gelen 4-5 kişilik grup, "Sen nasıl ablama hakaret edersin. Sen bizim kim olduğumuzu biliyor musunuz?" diye bağırıp  Bulut'u tartaklamaya başladı. Burnuna darbe alan Bulut, kanlar içinde kalırken, saldırganlar veterineri dövmeyi sürdürdü. Hayvan sahipleri ve işyeri çalışanlarının müdahalesi ise sonuçsuz kaldı. Saldırganlar, Bulut'u dövdükten sonra ellerini kollarını sallayarak işyerinden ayrıldı. Yaşanan bu anlar ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. 

Yaşadığı şaşkınlıkla başından geçen olayları anlatan Hasan Bulut, "Otoparkın önünde bir araç vardı. İçinde de sarışın bir bayan. Ben arabamdan inip bayanın yanına gelerek 'siz aracınızı öne alın ben park ettikten sonra tekrar aynı yerde durursunuz' dedim. 2-3 dakika bekledikten sonra tekrar bayanın yanına gittim. Bayan bana hakaret etmeye başladı. 'Sen gününü görürsün' deyip gitti. Ne kovdum ne de başka bir şey. Bende önlüğümü giydim çalışmaya başladım. 45 dakika geçtikten sonra içeri 4-5 kişi gelip beni sormuşlar. Ben ismimi söylememe fırsat kalmadan burnuma yumruk attılar. Burnum kanamaya başladı. Beni tartaklamaya başladılar. 'Sen nasıl ablama hakaret edersin. Sen bizim kim olduğumuzu biliyor musunuz' dediler. Bende o anda kendimi korumak için dışarı attım. Bu resmen eşkıyalık" dedi. Güvenlik kamera görüntülerinde yer alan saldırganların yakalanması için soruşturma başlatıldı.
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler